دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به بازاریابی محصولات و خدمات در بستر اینترنت، اپلیکیشن موبایل و دیگر رسانه‌­های دیجیتالی مانند تلگرام اتلاق می‌شود. به زبان ساده سایت، اپلیکیشن موبایل, صفحه تلگرام و یا صفحه اینستاگرام شما همان مغازه شما در بازار و یا دفتر کار شما است و دیجیتال مارکتینگ جایگاه شما را در این بازار مشخص می­‌کند. هرچه به این ابزار مسلط­تر باشید معادل این است که جایگاه بهتری در بازار و به تبع آن در ذهن مشتریان خود خواهید داشت که منجر به فروش بیشتر خواهد شد.

دیجیتال مارکتینگ در رهنمون صنعت شیده

رهنمون صنعت شیده  با مأموریت توسعه دانش  در صنعت استان مرکزی از سال 1395 تأسیس و با هدف بالابردن سطح دانش کاربردی مدیریتی و عملیاتی کسب‌وکارها به منظور استفاده از پتانسیل‌های فضای دیجیتال و اینترنت، کمک به رشد و افزایش فروش و سودآوری آنها شروع به کار کرد. تمامی کسب و کار های استان مرکزی در این دوره ها می توانند شرکت کنند .

چرا بازاریابی دیجیتالی؟

حتما از تعداد افرادی که از موبایل های خود برای انجام کارهای روزمره شان استفاده می کنند خبر دارید؟ البته دقیقا نه ولی حدودا می دانید. قبلا که در هر خانواده ای فقط پدرها تلفن همراه داشتند. آن هم یک تلفن همراه خیلی ساده! ولی الان قضیه فرق کرده و هر نفر از اعضای یک خانواده حتما مجهز به یک گوشی تلفن همراه است. آن هم از نوع هوشمندش. با گسترش شبکه های اجتماعی و میزان محبوبیت آن ها در کشور ما هم استفاده از تلفن های همراه هوشمند در کشور ما چندین برابر شد.

خب این یعنی چه؟ هر کجا که سیل عظیمی از افراد وجود دارند مسلما بهترین جا برای تبلیغات است. دیجیتال مارکتینگ هم یعنی همین! یعنی استفاده از ابزارهای دیجیتالی برای بازاریابی هر نوع محصول یا خدماتی.

اطلاعات دوره های دیجیتال مارکتینگ

1- مبانی دیجیتال مارکتینگ و مفاهیم آن | 2 ساعت _ رایگان

2-آنالیز رقبا و نحوه ورود به بازار و انتخاب کلمات کلیدی |  4 ساعت 70 هزار تومان

3-ایمیل مارکتینگ و آموزش کامل ایمیل اتومیشن Email Automation | 6 ساعت  90 هزار تومان

4-بازاریابی شبکه های اجتماعی + اینستاگرام مارکتینگ | 4 ساعت 70 هزارتومان

5-گوگل آنالیتیک Google Analytic  | 8 ساعت  110 هزار تومان

6-گوگل ادوردز  Google Adwords | 6 ساعت 90 هزار تومان

7-دوره کامل تبلیغات اینترنتی و بودجه بندی تبلیغات آنلاین | 6 ساعت 90 هزار تومان 

8-سئو وبهینه سازی وب سایت ، کلمات کلیدی | 8 ساعت  110 هزار تومان

9-راه اندازی فروشگاه اینترنتی _ 0تا100 پروژه عملی | 8 ساعت 110 هزار تومان

10-بازاریابی محتوی _ تکنیکهای تولید محتوی موثر | 8 ساعت 110 هزار تومان

11-دوره جامع دیجیتال مارکتینگ برای مدیران و صاحبان کسب و کار ( شامل دوره های شماره 2و3و4و5و6و8 جمعا 36 ساعت با تخفیف 30 درصدی به مبلغ 380 هزار تومان )

آنالیز رقبا و نحوه ورود به بازار و انتخاب کلمات کلیدی

4 ساعت 70 هزار تومان